Tkaniny Olsztyn

Tapety

Dawniej, kiedy ręcznie malowane tapety sprowadzano z Chin, był to przywilej najbogatszych. Dziś to jeden z najprostszych i najszybszych sposobów nadania wnętrzu spektakularnego charakteru. Czasem wystarczy wybrać w pomieszczeniu tylko jedną ścianę albo wykleić tapetą dużą, drewnianą ramę, a salon, pokój dziecięcy czy sypialnia odmienią się nie do poznania.

Oferujemy tapety ze wszystkich dostępnych na rynku materiałów: winylowe, papierowe, fizelinowe, winylowe na fizelinie, papierowe z powłoką akrylową… Mamy też tapety zmywalne, idealne np. do domów, w których mieszkają dzieci. Bo kto z nas w dzieciństwie nie wpadł na pomysł przeniesienia swych twórczych pomysłów z kartki papieru na ścianę?

Możliwości wyboru wśród bogactwa wzorów wydają się nieograniczone! Dla tęskniących za naturą mamy tapety z motywem kwiatowym, zwierzęcym lub leśnym. Ogromną część oferty stanowią tapety imitujące inne materiały: drewnopodobne, skóropodobne, z efektem tkaniny, rysunku czy 3d. Dla miłośników bardziej stonowanych rozwiązań mamy tapety gładkie lub z delikatnymi wzorami, a dla osób szukających ukojenia w geometrycznych kształtach – desenie w pasy, w kratę i w kropki. Podróżników z pewnością zainteresują tapety orientalne. Pełną ofertę można zobaczyć w sklepie internetowym www.nandoo.pl.

Do każdej z tapet idealnie dopasujemy tkaninę na zasłony, poduszki lub obicie mebli. Często pochodzą one z tej samej kolekcji, od tego samego projektanta. Już nie będziecie musieli Państwo szukać pasujących do ściany dodatków w dziesiątkach sklepów. Skontaktujcie się z nami i powiedzcie, czego potrzebujecie.

Zamknij
Zamknij Lokalizacja