Sklep Nandoo
O nas

O nas

Od lat pasjonuję się sztuką aranżacji wnętrz. Lubię budować przestrzeń fakturami i kolorami – chłodnymi lub ciepłymi tonacjami barw wpływać na nastrój pomieszczenia i mieszkających w nim ludzi. Za każdym razem, kiedy z nieskończonej ilości możliwości wyłania się charakter pokoju, oprawa okna lub mebli, ogarnia mnie poczucie spełnienia i satysfakcji.

Sedno mojego rzemiosła to tkaniny i tapety. Pracownię na co dzień wypełnia stukot maszyn do szycia i gwar zespołu – Basi, Ali i Julity. Znajdują się tu stoły krawieckie, wzorniki, skrawki, szpilki, szpulki… ale głównym narzędziem, którym się posługujemy, jest wyobraźnia.

Lubię słuchać szelestu materiałów i dźwięku sunących po nich ciężkich nożyc. Czasem, by sprawić sobie przyjemność, biorę w dłonie igłę, nici i ręcznie przygotowuję część projektu. Mogę wtedy do woli przesuwać tkaniny między palcami, czuć ich fakturę. Niektóre są delikatne i gładkie, wręcz jedwabiste, inne chropowate i mocne. Zawsze dobrej jakości, bo tylko z takimi chcę pracować. Dlatego stawiam wyłącznie na sprawdzone marki i godnych zaufania dostawców.

Chętnie pomogę Państwu zmaterializować wyobrażenie o wymarzonym wnętrzu.

Anna Bułło

ZESPÓŁ STUDIA TKANIN NANDOO.PL


AlicjaPani Alicja – główna krawcowa w pracowni, filar zespołu. Szyje w Studiu Tkanin najdłużej, wykazuje się przy tym anielską cierpliwością i pracowitością. Lubi rozpieszczać koleżanki słodyczami.


BasiaPani Basia – osoba do zadań specjalnych. Wkracza, kiedy trzeba popracować koncepcyjnie, stworzyć od nowa coś unikalnego. Perfekcjonistka z ekspresyjnym temperamentem. Największe dotąd wyzwanie to uszycie rolety rzymskiej do pomieszczenia ze skosami.


JulitaPani Julita – najmłodsza w zespole zarówno wiekiem jak i stażem. Zajmuje się sprzedażą i kontaktem z klientami. W wolnych chwilach chętnie pomaga w pracowni.

Zamknij
Zamknij Lokalizacja